ekonomiatolyesi
Türkiyenin En İyi Finans Ve Ekonomi Sözlüğü

Uluslararası evden eve nakliyat

Fama Lojistik

13

Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti. İhracat ve ithalat yapan firmalarımıza Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Balkan ülkeleri hattında nakliyat branşında lojistik hizmet sunmaktadır.

Yurtdışı eşya taşıma

Sunulan lojistik hizmetin tüm fonksiyonlarını eksiksiz yerine getirmek için Gümrükleme ve Depolama işlemlerini yine Uluslararası evden eve nakliyat  taşımacılık bünyesinde bulunan kardeş şirketleriyle entegre biçimde çözüme kavuşturmaktadır.

Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti. Teknolojiye ve en önemlisi insana yaptığı yatırımlar ile mükemmel hizmet vermek üzere kurgulanmıştır.

Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti. her hatta çalışmak yerine uzman olduğu Ortadoğu Kuzey Afrika ve Balkanlar hatlarında çalışmayı tercih etmiş ve böylelikle uzun yıllar içerisinde biriken tecrübesi ile mükemmellik çıtasını yükseltmiştir.

Azerbaycan Evden Eve Nakliyat Ortadoğu Kuzey Afrika ve Balkanların karışık yapısı içerisinde geniş acente ve şube ağı ile tüm müşterilerine geniş çözüm olanaklarını sunan firmamız yine siz müşterilerimizin teveccühü ile yoluna devam etmektedir.

Uluslararası evden eve

Fama Lojistik Ailesi

0850 550 15 40

0532 692 60 65

Uluslararası eşya taşıma

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.