ekonomiatolyesi
Türkiyenin En İyi Finans Ve Ekonomi Sözlüğü

Azerbaycan evden eve nakliyat Fama Lojistik

Fama Lojistik Ev ve Ofis Nakliyesi konusunda uzman ve deneyimli kadroları ile sorunsuz ve ilkeli ofis nakliyesi VE azerbaycan evden eve nakliyat konusunda hizmetler sunmayı kendi ilkeleri arasında en üst seviyede tutmaktadır.

Uluslararası taşımacılık sektöründe batum evden eve nakliyat bir marka haline gelmiş olan Fama Logistics; ithalat ve ihracatta sorunsuz, hızlı ve güvenli karayolu taşımacılığını gerçekleştirmektedir.

AZERBAYCAN ve GÜRCİSTAN başta olmak üzere tüm B.D.T ülkelerine haftalık tarifeli seferlerle Karayolu Taşımacılığı hizmeti sunan, Fama Lojistik  dilerseniz komple / parsiyel yüklerinizi kapıdan kapıya da ulaştırmaktadır. kendi tır filosunu kuran Fama Lojistik tüm servis modellerinde olduğu gibi Karayolu Taşımacılığında da müşterilerine rakiplerinden farklı çözümler üreterek kaliteli ve ekonomik hizmetleri bir arada sunmayı başarmıştır.

Gürcistan evden eve nakliyat

AZERBAYCAN KARGO TAŞIMACILIĞI

Fama Lojistik, müşteri talepleri doğrultusunda geliştirdiği hizmetlere ek olarak, “AZERBAYCAN KARGO” hizmetini de sunmaktadır. Globalleşen ticari yaşamda, başarılı olmak ve rekabet gücünü artırabilmek için dışa açılma, ülkemizde üretilen ve ihraç kabiliyeti olan ürünlerin tüm dünyaya ihracatının sağlanması çok önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

İşletmelerimizin bu alanda söz sahibi olabilmeleri için kendilerini tanıtmaları, ürünlerinin numunelerini ulaştırmaları ve bunun sonrasında oluşacak yeni pazarlara sunumlar gerçekleştirerek büyümeleri, istihdama katkı sağlamaları, ülkemizin en çok gereksinim duyduğu döviz getirilerini artırmaları mümkün olabilecektir.

0850 550 15 40

0532 692 60 65

Uluslararası Nakliyat

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.